Krzysztof i Monika W.
Żeby nie pisać esejów (na który zdecydowanie zasługują) opiszę jednym słowem, które określa współpracę z chłopakami na weselu - REWELACJA! Gorąco polecamy! Zgadzam się w 200 % z moim mężem. Chłopaki sympatyczni, uśmiechnięci i przede wszystkim profesjonalni.

Krzysztof i Monika W.
Kinga Mateusz S.
Jeszcze raz dziękujemy <3 Materiały ze ślubu są niesamowite, mamy wspaniałą pamiątkę, w której zostały uchwycone najważniejsze momenty- wszystko jest tak jak sobie wyobraziliśmy. Polecamy OtoStudio wszystkim ! Pełen profesjonalizm, najwyższa jakość i super współpraca.

Kinga Mateusz S.
Anna i Damian B.
Rewelacyjne studio. Przepiękny film, magiczne zdjęcia, świetny zwiastun oraz podziękowania. Cały materiał doskonale dopracowany i zmontowany z dbałością o każdy szczegół. Chłopaki na luzie, niewidoczni dla innych, niezwykle cierpliwi i kontaktowi, mający świetne pomysły. Godni polecenia 🙂

Anna i Damian B.
Anita i Łukasz
Cóż mogę powiedzieć... Jesteśmy z mężem przeszczęśliwi, że trafiliśmy na Wasze studio. Kawał dobrej roboty. Zdjęcia wyszły przepiękne, a film zmontowany jest tak dobrze, że oglądamy go któryś raz i wciąż nie mamy dość. Pełen profesjonalizm. Ani my ani gościę nie czuliśmy się skrępowani Waszą obecnością, a uchwyciliście tak wiele niesamowitych momentów, o których już zapomnieliśmy. Jeszcze raz dziękujemy za tę wspaniałą pamiątkę.

Anita i Łukasz
Marta i Łukasz W.
Film bardzo nam się podoba 🙂 Świetny montaż i dobór muzyki 🙂 Profesjonalne podejście do klienta 🙂 POLECAMY W 100% Jeszcze raz bardzo dziękujemy za piękny film.

Marta i Łukasz W.
Dominia Bartosz K.
Chcielibyśmy Wam jeszcze raz bardzo podziękować. Dziękujemy nie tylko za wsparcie jakie mogliśmy mieć u Was w tym wyjątkowym naszym dniu ale i za uśmiech. Film i zdjęcia jakie otrzymaliśmy są wysiłkiem Waszej ciężkiej profesjonalnej pracy. Odzwierciedliliście na filmie najmniejsze ale i najważniejsze szczegóły Naszego dnia. Film nigdy się nie znudzi, oglądaliśmy go juz wiele razy i za każdym razem dostrzegamy coś nowego czego wcześniej nie dostrzegliśmy. Dziękujemy Wam za profesjonalizm, za przyjacielskie podejście, za zaangażowanie. Materiał, który od Was otrzymaliśmy jest fantastyczny. Strzałem w dziesiątkę jest strona internetowa z naszymi zdjęciami. Wszyscy byliśmy zachwyceni, na ślubie i na weselu byliście niewidoczni. Nikt nie odczuł że „uwaga zbliża się kamera”, nikt się nie stresował. Razem z Bartkiem i rodzicami bez zawahania będziemy polecać OtoStudio. To co ludzie otrzymują od Was to pasja dopieszczona w każdym szczególe! Jesteście wspaniali!!!! Nie zmieniajcie się, życzymy Wam wielu sukcesów w tym co robicie, co kochacie i w czym jesteście najlepsi. Gorąco pozdrawiamy, dziękujemy i polecamy Was wszystkim Dominika i Bartosz

Dominia Bartosz K.
Kasia i Michał M.
Najlepsze studio ever! Jesteśmy pewni, że nikt lepiej nie ogarnąłby całego ślubnego przedsięwzięcia. Genialny film, magiczne zdjęcia, niezapomniane podziękowania dla rodziców i cudowny teledysk ślubny. Ekipa bardzo profesionalna. W dniu wesela niewidoczna dla samych gości i nas Młodych - jest to dużym udogodnieniem gdyż nie trzeba pozować jak i stresować się. Potrafi sprostać najbardziej wymagającym klientom - jestem jednym z nich :D. Ekipa otwarta na propozycje, mająca na uwadze dobro i oczekiwania Młodych. Zawsze idzie na rękę, potrafi rozwiązać największe niezaplanowane wpadki. Jesteśmy mega zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy ekipę OTOSTUDIO. Rada dla innych: Jeśli chcecie dobrze zainwestować swoje pieniądze, a jednocześnie oczekujecie świetnego materiału, który będzie Was wzruszał do końca życia, nie zastanawiajcie się dłużej.. LEPSZEJ EKIPY NIE ZNAJDZIECIE ! Gorąco pozdrawiamy! Wasi najbardziej zadowoleni i wymagający klienci Kasia & Michał M.

Kasia i Michał M.

Więcej opinii na naszym FB

Facebook